Privatumo politika

TINKLALAPIO NAUDOJIMO TAISYKLĖS IR PRIVATUMO POLITIKA  

1. „Pupų pėdelis“ (toliau- darželis) privatumo politikoje pateikiama informacija apie pagrindinius asmens duomenų tvarkymo, asmens teisių įgyvendinimo principus ir tvarką naudojantis darželio interneto svetaine www.pupu.lt  (toliau –interneto svetainė).
2. Naudodamiesi interneto svetaine, pateikdami savo duomenis, siųsdami ar kitu būdu pateikdami darželiui informaciją apie save, tęsdami naršymą svetainėje asmenys patvirtina, kad yra susipažinę su šia darželio privatumo politika, supranta jos nuostatas ir sutinka jų laikytis.
3. Tvarkydamas asmens duomenis darželis laikosi 2016 m. balandžio 27 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (ES)2016/679 dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo ir kuriuo panaikinama Direktyva 95/46/EB (toliau Reglamentas), Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo (toliau-ADTĄĮ) ir kitų taikomų teisės aktų, reglamentuojančių asmens duomenų apsaugą. <...>

separator

ASMENS DUOMENŲ TVARKYMO „PUPŲ PĖDELYJE“ TAISYKLĖS  

1.„Pupų pėdelio“ Asmens duomenų tvarkymo  taisyklės (toliau – Taisyklės) nustato pagrindines asmens duomenų tvarkymo, duomenų subjekto teisių įgyvendinimo ir duomenų apsaugos technines bei organizacines priemones VšĮ „Pupų pėdelis“ (toliau – Darželis).

2. Darželyje asmens duomenys tvarkomi vadovaujantis:2.1. Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu (toliau – ADTAĮ); 2.2. 2016 m. balandžio 27 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamentas (ES) 2016/679dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo ir kuriuo panaikinama Direktyva 95/46/EB (toliau – Reglamentas) ir jo įgyvendinamaisiais teisės aktais; <...>

separator

"PUPŲ PĖDELIO" VAIKŲ IR JŲ TĖVŲ (KITŲ ĮSTATYMINIŲ ATSTOVŲ) ASMENS DUOMENŲ TVARKYMO TAISYKLĖS  

1. „Pupų pėdelio“ vaikų ir jų tėvų (kitų įstatyminių atstovų) asmens duomenų tvarkymo taisyklės (toliau – Taisyklės) nustato VšĮ „Pupų pėdelis“ (toliau – Darželis) vaikų ir jų tėvų (kitųį statyminių atstovų) duomenų tvarkymo ir duomenų apsaugos reikalavimus, tvarkymo tikslus ir apimtį, vaikų ir jų tėvų (kitų įstatyminių atstovų) teises ir reguliuoja kitus klausimus, susijusius su vaikų ir jų tėvų (kitų įstatyminių atstovų) asmens duomenų tvarkymu.

2.Vaikų ir jų tėvų (kitų įstatyminių atstovų) asmens duomenys tvarkomi vadovaujantisLietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu (toliau – ADTAĮ), Europos Parlamento ir Tarybos reglamentu (ES) 2016/679 dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo ir kuriuo panaikinama Direktyva 95/46/EB (Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas) (toliau – Reglamentas) ir jo įgyvendinamaisiais teisės aktais.<...>

separator

Informacija apie naudojamus slapukus  

Kas yra slapukai ir kaip jie veikia?

Interneto svetainėje https://www.pupu.lt (toliau – Svetainė) naudojami slapukai. Tai mažos apimties duomenų failai (užimantys iki kelių KB), naudojami Jūsų įrenginio (kompiuterio, mobilaus telefono ar kito išmanaus įrenginio) naršyklėje, kai Jūs naršote Svetainėje.

Jums pirmą kartą apsilankius interneto svetainėje, slapukai perkeliami į Jūsų kompiuterį ir vėliau naudojami kompiuteriui atskirti nuo kitų kompiuterių, jie užtikrina patogesnį interneto svetainės naudojimą, o mums leidžia tobulinti interneto svetainę. Tai įprasta naršymo interneto svetainėse praktika, palengvinanti naršymą Jūsų jau lankytoje interneto svetainėje ir supaprastinanti prieigą prie skelbiamos informacijos.

Kokius slapukus mes naudojame?

SLAPUKO PAVADINIMAS

_ga_TV6E4R6K5H
_ga
PHPSESSID

SLAPUKO ATLIEKAMA FUNKCIJA

Analitinis
Analitinis
Būtinasis

APRAŠYMAS

Šį slapuką įdiegė „Google Analytics“. Slapukas naudojamas lankytojo, seanso, kampanijos duomenims apskaičiuoti ir svetainės naudojimo stebėjimui svetainės analizės ataskaitoje. Slapukai saugo informaciją anonimiškai ir priskiria atsitiktinai sugeneruotą numerį unikaliems lankytojams identifikuoti.
Šį slapuką įdiegė „Google Analytics“. Slapukas naudojamas lankytojo, seanso, kampanijos duomenims apskaičiuoti ir svetainės naudojimo stebėjimui svetainės analizės ataskaitoje. Slapukai saugo informaciją anonimiškai ir priskiria atsitiktinai sugeneruotą numerį unikaliems lankytojams identifikuoti.
Standartinis slapukas naudojamas vartotojo sesijai palaikyti.

SAUGOJIMO TERMINAS

2 metai
2 metai
Ištrinamas, kai uždaromas Svetainės langas.

Kaip pašalinti slapukus iš savo įrenginio?

Norėdami, kad slapukų pagalba Jūsų asmens duomenys nebūtų tvarkomi, Jūs galite pakeisti savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad slapukai nebūtų priimami, arba ištrinti įrašytus slapukus.

Savo naršyklėje slapukų nustatymus galite pakeisti bet kuriuo metu. Visose naršyklėse numatyta galimybė ištrinti slapukus. Detalesnės instrukcijos priklauso nuo Jūsų naudojamos naršyklės, juos galite rasti naudojamos naršyklės parinkčių meniu:

Slapukų nustatymai Internet Explorer
Slapukų nustatymai Firefox
Slapukų nustatymai Chrome
Slapukų nustatymai Safari web ir iOS
Daugiau informacijos https://www.allaboutcookies.org/

Pažymime, kad naudojamų slapukų pašalinimas arba blokavimas gali turėti įtakos interneto svetainės veikimui ir kai kuriems jos funkcionalumams, taip pat gali neigiamai paveikti Jūsų naudojimąsi portale prieinamomis paslaugomis.

to top button